Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki argonauci dalekiej polnocy

Argonauci Dalekiej północy

Oleg Kuwajew

"Argonauci dalekiej Północy" to opowieść o tym, z jakim uporem i trudem ludzie zdobywają surową Syberię, jak kształtują się ich charaktery, ponieważ walka z północną przyrodą wymaga męstwa i uczciwości. Powieść napisana jest lakonicznie, skąpymi barwami - bo taka jest przyroda, która stanowi tło akcji. Pobrzmiewają w niej pełne męstwa i romantyki akcenty prozy Jacka Londona; akcja toczy się w innej epoce, inni ludzie zdobywają Północ i tylko męstwo, romantyka nowych odkryć i trud, który zawsze towarzyszy człowiekowi na Północy, pozostają te same.   źródło opisu: Państwowy Instytut Wydawniczy, 1976 źródło okładki: zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

kategoria:przygodowa
data wydania:1976-01-01
liczba stron:389
język:polski
ocena:5.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!