Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki asertywnosc

Asertywność

Terry Gillen

Czy łatwo tracisz pewność siebie, kiedy koś krzyczy, drwi, krytykuje cię niesprawiedliwie? Czy często myślisz z nienawiścią o ludziach, którym zawsze ustępujesz, bo sama ich obecność wywołuje stres i nie potrafisz powiedzieć nie? Czy cudza nieśmiałość, niepewność lub odmienne od twojego zachowanie wzbudzają w tobie pogardę lub wściekłość? Czy za swoją agresję chetnie winisz ludzi, wobec których ją kierujesz? Książka odpowiada na pytanie, dlaczego tak się dzieje: dlaczego zachowujemy się w sposób, którego nie tolerujemy u innych, nie lubimy u siebie i nie możemy usprawiedliwić jakąkolwiek konkretną korzyścia? Ponadto: uczy kontrolować własne emocje, bronić się przed cudzą agresją podaje łatwe do opanowania techniki asertywnego reagowania. Wyd. I. stron 72 Terry Gillen jest jednym z najbardziej znanych brytyjskich ekspertów w dziedzinie komunikacji społecznej i zarządzania ludźmi, wykładowcą kilku brytyjskich uczelni wyższych. Jest także stałym konsultantem kilku wielkich przedsiębiorstw oraz instytucji sektora publicznego. Jego specjalnością jest kształtowanie cech i umiejętności niezbędnych pracownikom firm, stających u progu gwałtownych zmian w zarządzaniu, organizacji pracy i strukturze zatrudnienia. Nakładem Wydawnictwa PETIT ukazały się trzy pozycje tego autora: Asertywność, Jak asertywnie wpływać na ludzi oraz Ocena pracownika.   źródło opisu: http://www.petit.com.pl/index.php?main_page=produc...(?) źródło okładki: zdjęcie własne

Szczegółowe informacje

isbn:8385292128
wydawnictwo:Petit
data wydania:2005-01-01
liczba stron:72
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!