Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki auschwitz co ja tu robie

Auschwitz. Co ja tu robię?

Mikołaj Grynberg

Album Mikołaja Grynberga "Auschwitz - Co ja tu robię?" niezwykle emocjonalnie i głęboko podchodzi do tematu Auschwitz. Punktem wyjścia były dla Grynberga losy jego babci, więźniarki Auschwitz. Przez wiele miesięcy Grynberg szukał jej śladów. Konfrontacja z historią bliskiej mu osoby i cieniami przeszłości pozwoliła na przyjrzenie się ludziom, którzy obecnie przyjeżdżają zwiedzać teren byłego obozu zagłady. Grynberga interesowali ludzie jako jednostki, nie tłum. Rozmawiał z przypadkowo spotkanymi osobami, aby poznać ich motywacje, aby dowiedzieć się, co je poruszyło, a czego - być może - nie mogą zrozumieć.   źródło opisu: http://www.ksiegarnia.e-oswiecim.pl/mikolaj-grynbe...(?) źródło okładki: http://www.ksiegarnia.e-oswiecim.pl/mikolaj-grynbe...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788377040034
kategoria:albumy
data wydania:2010-01-01
liczba stron:240
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!