Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki byczki w pomidorach

Byczki w pomidorach

Joanna Chmielewska

Byczki w pomidorach to jedna z najnowszych powieści Joanny Chmielewskiej - jej lektura gwarantuje wspaniałą rozrywkę! Do mieszkającej w Danii Alicji przybywają goście - grono dalszych i bliższych znajomych ciągle się powiększa. Urocza gospodyni próbuje rozlokować wszystkich w niewielkim domu, na śniadanie podaje jajka i broni dostępu do lodówki. Pewnego dnia pojawia się Julia i Wacław - ona milczy, on bez przerwy gada. Wydarzenia zaczynają przybierać nieoczekiwany obrót, a do akcji wkracza pan Muldgaard…   źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/407964/ źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/407964/

Szczegółowe informacje

isbn:9788327405432
data wydania:2013-06-20
liczba stron:430
język:polski
ocena:5.94

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!