Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki czakram wawelski najwieksza tajemnica wzgorza

Czakram wawelski. Największa tajemnica wzgórza

Zbigniew Święch

Czakram wawelski- największa tajemnica wzgórza królewskiego. Talizman umieszczony w kaplicy Św. Gereona, w samym geograficznym sercu Europy. Czy naprawdę pulsuje niezwykłą energią? Czy to on właśnie jest siódmym świętym kamieniem szczęśliwym, ogniskiem krakowskiej mocy? Zbigniew Święch przywołuje z całego XX wieku liczne poglądy na ten temat, kształtuje potężniejącą na naszych oczach, intrygującą legendę i mit o miejscu, które jest wieczne i nigdy nie ulegnie zagładzie. Magiczny kamień- czakram talizman od dwóch tysięcy lat przynosi szczęście Wawelowi i Krakowowi. Czy przyniesie i Tobie? Zbigniew Święch, autor bestsellerowego cyklu historycznego "Klątwy, mikroby i uczeni"- na przełomie wieków i tysiącleci- w serii publikacji o czakramie podejmuje próbę rozwikłania wielkiej tajemnicy.   źródło opisu: Wydawnictwo im. Warneńczyka, 2007 źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:9788385347125
data wydania:2007-01-01
liczba stron:210
język:polski
ocena:5.57

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!