Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki dramaty 2

dramaty, 2

Stanisław Ignacy Witkiewicz

SPIS RZECZY TOMU II Dramaty: -Kurka wodna -Bezimienne dzieło -Mątwa, czyli Hyrkaniczny światopogląd -Nadobnisie i koczkodany, czyli Zielona pigułka -Jan Maciej Karol Wścieklica -Wariat i zakonnica, czyli Nie ma złego, co by na jeszcze gorsze nie wyszło -Szalona lokomotywa -Janulka, córka Fizdejki -Matka -Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze -Szewcy Fragmenty: -Straszliwy wychowawca -Nowa homeopatia zła -Wampir we flakonie, czyli Zapach welonu -[Dramat nie rozpoznany] -Tak zwana ludzkość w obłędzie Autoparodie: -Negatyw szkicu -Redemptoary -Manifest (Fest-mani) -Romans schizofrenika +Nota do drugiego wydania  

Szczegółowe informacje

data wydania:1972-01-01
liczba stron:739
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!