Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki edulatki cwiczenia 4 latka

Edulatki. Ćwiczenia 4-latka

Dominika Bylica

Edukacyjna seria „Edulatki” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Każdy elementarz stowarzyszony jest z zeszytem ćwiczeń. W każdej książce znajduje się wiele różnorodnych zadań i ćwiczeń pozwalających dzieciom na rozwijanie spostrzegawczości, umiejętności logicznego myślenia, doskonalenia sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki na pewno uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz własne długoletnie doświadczenia autorki w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. USP: – uzupełnienie, dodatkowy materiał do już istniejących „Edulatków” w formacie A4 – książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego, autorka ma doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym – znakomite książki dla rodziców, które mogą również pełnić funkcję podręcznika do pracy w przedszkolu – seria o walorach edukacyjnych – proste, wesołe realistyczne ilustracje – książki z naklejkami – różnorodne, ciekawe zadania, ćwiczenia, które poszerzają i wzbogacają widzę dziecka z zakresu m.in. edukacji społeczno-moralnej, kulturowej, zdrowotnej, przyrodniczej, komunikacyjnej – świetna zabawa i nauka w jednym  

Szczegółowe informacje

isbn:9788326503276
wydawnictwo:Zielona Sowa
data wydania:2012-02-10
liczba stron:24
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!