Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki emma cz 2

Emma cz. 2

Jane Austen

"Małżeństwo dla pieniędzy to nikczemność, a małżeństwo bez nich to głupota" - tak zwięźle podsumował lord David Cecil poglądy autorki na tę instytucję. Ale Emma to nie tylko kolejna książka o perypetiach matrymonialnych w XIX w. Anglii. To przede wszystkim błyskotliwa komedia omyłek, której przedmiotem jest gra pozorów, somooszustwa i iluzje, jakich dostarczają nam w nadmiarze nasz egoizm i zadufanie. W samym środku intrygi zaś stoi niezwykła bohaterka, pełna życia i wigoru, urocza, nieznośna i apodyktyczna Emma...   źródło opisu: Prószyński i S-ka, 2016 źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:9788380693647
kategoria:klasyka
data wydania:2016-07-07
liczba stron:266
język:polski
ocena:6.88

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!