Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki excel 2007 w firmie controlling finanse i nie tylko

Excel 2007 w firmie. Controlling, finanse i nie tylko

Sebastian Wilczewski, Maciej Wrzód

Wykorzystaj możliwości Excela, aby ułatwić sobie pracę i zarządzanie domowymi finansamiJak wykorzystywać funkcje zagnieżdżone do obliczania premii?Jak importować dane finansowe z wielu źródeł?Jak tworzyć zestawienia zbiorcze z zastosowaniem sum częściowych?Microsoft Office Excel 2007 to nowoczesne narzędzie, które można wykorzystać nie tylko w biurze, ale także do sprawnego zarządzania finansami domowymi. Program ten pozwala na dokonywanie zaawansowanych i skomplikowanych wyliczeń, analiz i zestawień, a poza tym posiada ogromne możliwości prezentacji danych. Dzięki zagnieżdżaniu funkcji może być stosowany do wyliczania premii lub wskazywania pracowników, którzy mają dostać nagrodę. W warunkach domowych przy użyciu Excela możesz dokonać wyboru najlepszej oferty kredytowej lub funduszu inwestycyjnego. Excel 2007 w firmie. Controling, finanse i nie tylko pokazuje, w jaki sposób korzystać z programu w charakterze narzędzia analiz. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz pracę z Excelem, czy też używałeś go już wcześniej. Książka zawiera wiele praktycznych ćwiczeń oraz konkretnych przykładów wraz z objaśnieniami, które wskazują na różne zastosowania tego programu. Dowiesz się między innymi, w jaki sposób używać Excela do planowania płynności finansowej albo jak obliczyć okres zwrotu nakładów. Nauczysz się tworzyć prezentacje danych oraz własne funkcje. Co ważne, ten podręcznik został skonstruowany tak, żebyś mógł nie tylko wykorzystywać, ale i łączyć poszczególne funkcjonalności i w efekcie biegle poruszać się wśród ogromnej liczby możliwości tej niesamowitej aplikacji. Funkcje statystyczne, logiczne i tekstoweFunkcje matematyczne i trygonometryczneAdresy względne i bezwzględneOperacje finansowe z wykorzystaniem daty i czasuFunkcje zagnieżdżoneAnaliza finansowaAnaliza wielokryterialnaUdostępnianie skoroszytuOchrona danych przed kopiowaniemAutomatyzacja pracy z danymiExcel 2007 praktyczny zestaw nowoczesnych rozwiązań do zarządzania finansami firmowymi i domowymi.  

Szczegółowe informacje

isbn:8324612920
kategoria:biznes, finanse
wydawnictwo:Onepress
data wydania:2008-01-01
liczba stron:392
język:polski
ocena:6.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!