Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki excel z elementami vba w firmie

Excel z elementami VBA w firmie

Sergiusz Flanczewski

Wykorzystaj potencjał Excela, by Twoja firma odniosła sukces!Jak zaprząc dodatki Excela do tworzenia dokumentacji firmowejaJak importować pliki z aplikacji zewnętrznychaJak obsługiwać autofiltry i aktualizować daneaExcel stał się obecnie niezastąpionym programem biurowym. Niestety, nie wszyscy potrafią wykorzystać drzemiący w nim potencjał, bowiem program ten zwykle uważany jest za trudny do przyswojenia. Praca z nim przynosi jednak odczuwalne korzyści, a stosowanie jego różnorodnych narzędzi i dodatków może sprawić, że niepotrzebne staną się wszystkie wyspecjalizowane programy księgowe. Dodatkowym atutem Excela jest możliwość skojarzenia formantów i formularzy z fragmentami programów napisanych w języku VBA. Excel w firmie w przystępny i jasny sposób pokazuje praktyczne rozwiązania w zakresie prowadzenia bogatej dokumentacji biurowej. z tej książki dowiesz się, jak zbudować skoroszyt, zaktualizować poszczególne arkusze, wprowadzić zmiany, stworzyć gotowe dokumenty i zestawienia księgowe, kadrowe i magazynowe. zawarte w podręczniku przykłady zostały opisane w taki sposób, aby można je było od razu wykorzystać w praktyce lub potraktować jako wzory do tworzenia własnej dokumentacji.Edytor języka Visual BasicFormularze, makra i formantyInstalacja dodatkówPrzeznaczenie i budowa skoroszytuImportowanie danych z plików innych aplikacjiPobieranie danych z internetuFiltrowanie i sortowanieBudowanie arkusza Faktury VAT Excel asystent niezastąpiony w każdej firmie!  

Szczegółowe informacje

isbn:8324610081
kategoria:biznes, finanse
wydawnictwo:Onepress
data wydania:2008-01-01
liczba stron:336
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!