Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki herbalism

Herbalism

praca zbiorowa

Czasopismo HERBALISM służy do wymiany poglądów, badań oraz popularyzacji fitoterapii, dotyczy wszystkich aspektów ziołolecznictwa, zarówno eksperymentalnego, klinicznego, jak i codziennej praktyki oraz aspektów społecznych. Na łamach czasopisma publikowane są specjalistyczne artykuły, jak i prace poglądowe i przeglądowe powstałe w oparciu o projekty badawcze, poruszające szereg zagadnień z ziołolecznictwa, medycyny, botaniki i farmacji (historia zielarstwa, fitoterapia, farmakognozja, towaroznawstwo zielarskie, fitotoksykologia, fitochemia oraz chemotaksonomia). Ważną częścią są informacje o kierunkach rozwoju ziołolecznictwa, badaniach nad lekami roślinnymi w Polsce i na świecie, sprawozdania i materiały ze zjazdów naukowych, recenzje książek, komunikaty o planowanych konferencjach i zjazdach naukowych.   źródło opisu: herbalism.pl źródło okładki: Autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:24504963
data wydania:2015-01-01
liczba stron:158
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!