Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki ja i moje serce zdrowe chore operowane poradnik dla pacjenta kardiologicznego i kardiochirurgicznego

Ja i moje serce: zdrowe, chore, operowane. Poradnik dla pacjenta kardiologicznego i kardiochirurgicznego

Agnieszka Storch-Uczciwek, Krystyna Bochenek-Klimczyk

Książka „Ja i moje serce - zdrowe, chore, operowane. Poradnik dla pacjenta kardiologicznego i kardiochirurgicznego" jest adresowana do osób pragnących uniknąć chorób układu krążenia (choroby niedokrwiennej serca, wad zastawek serca oraz tętniaków aorty) i tych, którzy muszą być poddani tzw. leczeniu inwazyjnemu. Autorzy starali się w niej odpowiedzieć na wiele najczęściej zadawanych pytań z zakresu medycyny, profilaktyki zdrowotnej oraz rehabilitacji: co to jest choroba niedokrwienna serca? Jak zapobiegać zawałowi serca? Jak kontrolować ciśnienie krwi? Jak się prawidłowo odżywiać? Co to jest koronarografia i koronaroplastyka? Jak dalej żyć po pomostowaniu naczyń wieńcowych? Co to znaczy - sztuczna zastawka serca? Jak przebiega operacja tętniaka aorty? Omawiane tematy zilustrowane są kolorowymi rycinami i zdjęciami, a ostatni rozdział zawiera zestaw ponad 30 ćwiczeń pozwalających kontynuować rehabilitację po opuszczeniu szpitala. Książka stanowi także doskonały przewodnik dla bliskich pacjenta, dając im niezbędne kompendium wiedzy o postępowaniu po zabiegach kardiologicznych i operacjach kardiochirurgicznych.   źródło opisu: http://www.jaimojeserce.eu/opis.php źródło okładki: http://www.jaimojeserce.eu/uploads/img/zdjecia%20n...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788393156009
kategoria:poradniki
data wydania:2010-01-01
liczba stron:200
język:polski
ocena:7.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!