Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki jane eyre

Jane Eyre

Charlotte Brontë

Po śmierci rodziców Jane zostaje oddana na wychowanie do żony swego wuja, która poniża ją przy każdej nadarzającej się okazji. Wyjazd do szkoły, a następnie praca w charakterze guwernantki stają się dla dziewczyny jedyną szansą na godne życie. Mimo trudności Jane nie traci optymizmu i wiary w ludzi. A kiedy zakochuje się z wzajemnością w nowym pracodawcy - Edwardzie Rochesterze - wydaje jej się, że jest o krok od spełnienia marzeń. I choć rozum podpowiada jej, że musi być ostrożna, bez reszty zatraca się w uczuciu.   źródło opisu: Prószyński i S-ka, 2011 źródło okładki: www.proszynski.pl

Szczegółowe informacje

isbn:9788376489421
kategoria:klasyka
data wydania:2011-10-04
liczba stron:568
język:polski
ocena:7.75

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!