Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki kosciol i nauka konflikt czy wspolpraca

Kościół i nauka. Konflikt czy współpraca?

José María Riaza Morales

Kościół i nauka nie bez trudności tworzyły współnie historię. Książka hiszpańskiego jezuity José Maríi Riazy Moralesa jest próbą przedstawienia owych wspólnych dziejów, począwszy od burzliwych pierwszych wieków średniowiecza aż do czasów współczesnych. Rzuca także nowe światło na wiele zagadnień, które budziły i budzą kontrowersje: Biblia i przyrodoznawstwo; stworzenie i czas pojawienia się człowieka; sprawa Galileusza; teoria ewolucji; rozumienie cudów. Dzięki bogactwu przedstawionych postaci i faktów otrzymujemy niezwykle zajmujący i kompetentny przewodnik po dziejach religii, Kościoła i nauki.   źródło opisu: Okładka źródło okładki: e.wydawnictwowam.pl

Szczegółowe informacje

isbn:83-7318-077-X
wydawnictwo:WAM
data wydania:2003-01-01
liczba stron:397
język:polski
ocena:4.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!