Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki manifest komunistyczny

Manifest Komunistyczny

Karol Marks, Fryderyk Engels

"Widmo krąży po Europie - widmo komunizmu". "Manifest Komunistyczny" to jedno z najważniejszych dzieł w historii Europy i Świata. Wydanie ukazane nakładem wydawnicta "Książka i Wiedza" z 1983 roku zostało opatrzone wstępem Ireny Koberdowej, która przybliża przyczyny powstania myśli komunistycznej i jej przebieg przez lata. Wydanie zawiera również przedmowy Marksa i Engelsa do "Manifestu..." skierowane do czytelników z różnych krajów europejskich, a także "Zasady Komunizmu" Engelsa oraz "Projekt komunistycznego wyznania wiary". "Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!"   źródło opisu: Opis autorski

Szczegółowe informacje

isbn:8305112632
wydawnictwo:Książka i Wiedza
data wydania:1983-11-01
liczba stron:156
język:polski
ocena:6.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!