Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okładka książki murder house

Murder House

James Patterson

Dom przy Ocean Drive 7 to piękna, warta wiele milionów dolarów posiadłość. Jednak jej wnętrze skrywa mroczną tajemnicę - miały tam miejsce tragiczne zabójstwa, których zagadki do dziś nie udało się wyjaśnić. Willa stoi pusta i opuszczona, krążą plotki, że jest nawiedzona. Miejscowi omijają ten dom z daleka. Detektyw Jenna Murphy próbuje uciec od przeszłości i zrehabilitować się w tej małej społeczności. Jednak kiedy hollywoodzki pośrednik i jego kochanki zastają znalezieni w opuszczonym domu, trzeba rozpocząć śledztwo. To, co początkowo wydaje się banalną zagadną, okazuje się skrywającym wiele tajemnic dochodzeniem. Detektyw musi zaryzykować własne życie by odkryć prawdę, zanim Dom wskaże kolejną ofiarę.   źródło opisu: http://www.jamespatterson.com źródło okładki: http://www.jamespatterson.com

Szczegółowe informacje

isbn:9780099594888
wydawnictwo:Arrow Books
data wydania:2015-01-01
liczba stron:546
język:angielski
ocena:6.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!