Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki penny z piekla rodem prawdziwe pandemonium

Penny z piekła rodem. Prawdziwe pandemonium.

Joanna Nadin

Naprawdę wcale nie nazywam się Penny z Piekła Rodem. Nazywam się Penelopa Jones, a kawałek „z piekła rodem” to żart taty. Wcale nie jestem z piekła rodem, bo nie jestem ani trochę straszna. To nie moja wina, że nasza szkolna koza o imieniu Marlon zjadła telefon komórkowy. Ani że jej kupa do złudzenia przypomina pastylki czekoladowe. A jeśli chodzi o wypuszczenie Marlona na wolność, zrobiłam to, bo jestem prawdziwym przyjacielem zwierząt. A poza tym nie chciałam być druhną na weselu ciotki Didi, zależało mi tylko na budowaniu niezwyklej wieży z krzeseł. No i nie przeze mnie tort wylądował Tacie na głowie i zapanowało totalne zamieszanie.   źródło opisu: www.empik.com/ źródło okładki: www.empik.com/

Szczegółowe informacje

isbn:9878364379710
wydawnictwo:Akapit Press
data wydania:2015-05-29
liczba stron:144
język:polski
ocena:5.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!