Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki podroznicy spiacy uprowadzeni

Podróżnicy.Śpiący uprowadzeni

Ashayana Deane

Książka prezentująca przekazane przez Ligę Opiekunów informacje dotyczące odwiedzin Ziemi przez istoty pozaziemskie, planów Zeta, nauki keylontycznej i przyszłości Ziemi. Liga Opiekunów jest ogromną grupą istot zamieszkujących niezliczoną liczbę miejsc w matriksie czasoprzestrzeni. Asystuje w ewolucji, harmonizacji i integracji kultur w obrębie całego kosmosu, włącznie z Ziemią. Autorka, Ashayana Deane, została wyszkolona osobiście przez Ligę Opiekunów, aby przekazać mieszkańcom Ziemi starożytną, ale nową dla nas, naukę Keylonta – naukę światła, dźwięku, podświadomych symboli i podstawowych kodów materii. Pierwszy tom z serii „Podróżnicy” przekazuje podstawy, które należy poznać, aby zrozumieć naturę rzeczywistości oraz powagę sytuacji, w której znajduje się obecnie Ziemia. Dowiesz się z niego o: poziomach administracyjnych Szmaragdowego Zakonu Zgromadzenia Melchizedeka; życzliwych opiekunach i zainteresowanych sobą intruzach; prawdziwym pochodzeniu człowieka oraz o trwających programach hybrydyzacji; położeniu Zeta Reticuli i ich planach względem Ziemi; nauce keylontycznej – nauce o wielowymiarowej rzeczywistości; roli świadomości, emocji i intuicji; ćwiczeniach pozwalających podnieść własne częstotliwości i przygotować się na zmiany.  

Szczegółowe informacje

isbn:9788361255482
wydawnictwo:Loka
data wydania:2012-01-01
liczba stron:364
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!