Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki projektowanie nowoczesnych aplikacji sieciowych z uzyciem angularjs i bootstrapa

Projektowanie nowoczesnych aplikacji sieciowych z użyciem AngularJS i Bootstrapa

Stephen Radford

Osoby, które projektują nowoczesne aplikacje internetowe, z pewnością natknęły się na frameworki Bootstrap i AngularJS. Są to świetne projekty open source, dzięki którym praca przy tworzeniu aplikacji internetowych o różnej skali staje się wydajna i przyjemna, a kod powstający w JavaScripcie i CSS jest wyjątkowo poprawny strukturalnie. Jeśli doszedłeś do wniosku, że warto rozwinąć swoje umiejętności i wyjść poza HTML oraz CSS przy pisaniu nowoczesnych aplikacji sieciowych, to Bootstrap i AngularJS stanowią doskonałą propozycję. Książka, którą trzymasz w dłoni, została pomyślana jako przystępny, bogato ilustrowany przewodnik po Bootstrapie i AngularJS. Jeśli masz podstawowe umiejętności w zakresie HTML, CSS i JavaScriptu, to dzięki niej zdobędziesz, a następnie rozwiniesz praktyczną wiedzę dotyczącą obu frameworków. Niejako przy okazji poznasz kilka istotnych koncepcji i ciekawych narzędzi, które okażą się zaskakująco przydatne przy programowaniu. Autor wyczerpująco, w interesujący sposób pokazuje, jak pisze się i rozwija aplikacje sieciowe. Dzięki tej książce: * zapoznasz się z frameworkami AngularJS i Bootstrap nauczysz się korzystać z filtrów, routingu i widoków, a także zgłębisz tajniki filozofii CRUD * krok po kroku napiszesz w pełni funkcjonalną aplikację sieciową * dostosujesz Bootstrapa za pomocą preprocesora Less, by utworzyć oryginalny motyw graficzny * dowiesz się, jak łatwo zapanować nad kodem aplikacji dzięki narzędziom do automatyzacji zadań, takim jak gulp i Grunt.js * zapoznasz się z ciekawymi projektami związanymi z AngularJS i Bootstrapem Odkryj AngularJS, zaprzyjaźnij się z Bootstrapem — i pisz świetne projekty!   źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/projektowanie-nowoczesnyc...(?) źródło okładki: https://static01.helion.com.pl/global/okladki/326x466/pnasab.jpg

Szczegółowe informacje

isbn:9788328318472
wydawnictwo:Helion
data wydania:2016-01-29
liczba stron:208
język:polski
ocena:5.67

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!