Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okładka książki proszę mnie nie budzić. antybiografia oniryczna

Proszę mnie nie budzić. Antybiografia oniryczna

Wojciech Kuczok

Sny i koszmary Wojciecha Kuczoka. Laureat nagrody NIKE i Paszportów Polityki powraca w znakomitych, onirycznych opowieściach. Każdy ze snów Wojciecha Kuczoka to smakowita miniopowieść. Czego tam nie ma! Jest powstanie warszawskie, w którym pisarz bierze udział, są rozmowy z kolegami po piórze, ba!, we snach nie zabraknie Jarosława Kaczyńskiego i Grzegorza Schetyny. Historie te, czasem przerażające, najczęściej są tak absurdalne, że nie sposób nie parsknąć śmiechem.   źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/prosze-mnie-nie-budzic-an...(?) źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/prosze-mnie-nie-budzic-an...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788328021518
wydawnictwo:W.A.B.
data wydania:2016-09-14
liczba stron:224
język:polski
ocena:6.39

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!