Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki rosliny zielarskie kosmetyki naturalne i zywnosc funkcjonalna

Rośliny zielarskie, kosmetyki naturalne i żywność funkcjonalna

praca zbiorowa

W dniach 6-7 maja 2015 roku w kampusie Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie odbyła się II Międzynarodowa Konferencja pt „Rośliny zielarskie, kosmetyki naturalne i żywność funkcjonalna". Konferencja została zorganizowana przez Państwową Wyższą Szkolę Zawodową im. Stanisława Pigonia, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów. Wygłoszono 30 wykładów i zaprezentowano 57 posterów. W obradach uczestniczyło 150 osób. Tematyka wykładów i posterów była bardzo różnorodna i obejmowała między innymi: właściwości prozdrowotne oraz odżywcze mięsa, jaj, produktów mleczarskich, probiotyków, prebiotyków, produktów roślinnych (zbóż, ziół uprawianych i dziko rosnących, owoców), produktów pszczelarskich; ponadto chemię surowców roślinnych, pszczelarskich i zwierzęcych; zagadnienia technologiczne w przetwórstwie zielarskim i mięsnym. Nie zabrakło doniesień naukowych z zakresu technologii kosmetycznej i właściwości ziół przydatnych w nowoczesnej kosmetologii i dermatologii. Poruszono również kwestie melodyki badań surowców naturalnych, towaroznawstwa zielarskiego, nutrigenetyki i nutrigenomiki, a także regulacje prawne związane z żywnością funkcjonalną, suplementami diety i lekami ziołowymi.   źródło opisu: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisław...(?) źródło okładki: Autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:9788364457166
data wydania:2015-05-07
liczba stron:550
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!