Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki rozwiazywanie konfliktow

Rozwiązywanie konfliktów

Anne Fox

Konflikty pojawiają się stale i są nieodłącznym elementem życia, coraz częściej również zawodowego. Angażując menedżerów i podwładnych, a nierzadko także klientów i partnerów firmy, potrafią nieść z sobą długotrwałe przykre konsekwencje. Jak ich uniknąć? Praktyczny poradnik przedstawia: przyczyny powstawania sytuacji konfliktowych rodzaje konfliktów: indywidualnych, grupowych, zespołowych znaki rozpoznawcze i pierwsze sygnały nieporozumień Przedstawiono tu także: pięć podstawowych stylów rozwiązywania konfliktów na gorąco długoletnie strategie zapobiegania im na przyszłość skuteczne metody radzenia sobie z dyskryminacją, napastliwością i niesprawiedliwym traktowaniem jasne strony oraz pożytki z konfliktów dla zespołów i jednostek   źródło opisu: http://www.petit.com.pl/index.php?main_page=produc...(?) źródło okładki: zdjęcie własne

Szczegółowe informacje

isbn:8385292500
wydawnictwo:Petit
data wydania:2004-01-01
liczba stron:84
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!