Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki spadkobiercy pana ziolko

Spadkobiercy pana Ziółko

Stefan Majchrowski, Zbigniew Piotrowski

Po dwóch latach od tajemniczego zniknięcia ekscentrycznego magistra Ziółki jego najbliższa rodzina, zgodnie z zapisem w testamencie, otrzymuje mahoniową szkatułkę, po którą, niestety, trzeba pojechać do Anglii. I nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie to, że w tym samym kierunku i po tę samą rzecz udaje się zagadkowy osobnik w niebieskich okularach, który bezprawnie chce przejąć własność spadkobierców pana Ziółki... ( lachus77 na http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=90752 )   źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=90752 źródło okładki: http://www.abebooks.com/servlet/BookDetailsPL?bi=8...»

Szczegółowe informacje

wydawnictwo:Nasza Księgarnia
data wydania:1957-01-01
liczba stron:184
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!