Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki spiaca krolewna bajki znane i lubiane

Śpiąca królewna. Bajki znane i lubiane

Agnieszka Bator

A było to tak: ?Dawno, dawno temu, w odległym kraju, gdzie zawsze świeci słońce i kwitną piękne kwiaty, w zamku na wzgórzu żyli dobry król i królowa. Kiedy po latach oczekiwań na świat przyszła ich córka, król i królowa byli bardzo szczęśliwi. Ponieważ królewna urodziła się o świcie i wniosła w ich życie wiele radości, nazwali ją Aurora, czyli światło poranka?. Tak rozpoczyna się jedna z najbardziej popularnych na świecie baśni - ?Śpiąca królewna?. Czytajmy zatem: dla siebie, by przypomnieć sobie magiczne czasy swojego dzieciństwa, i dla swoich dzieci, by zapoznać je z najpiękniejszymi opowieściami pisanymi z myślą o małych odbiorcach.  

Szczegółowe informacje

isbn:9788371186301
kategoria:bajki
wydawnictwo:Aksjomat
data wydania:2008-01-01
liczba stron:12
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!