Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okładka książki spowiedź ojca zamordowanej lusi.  przyczynek do procesu gorgonowej

Spowiedź ojca zamordowanej Lusi. Przyczynek do procesu Gorgonowej

Henryk Zaremba

Tajemnicze morderstwo w noc sylwestrową. Sprawa, która wstrząsnęła Polską i do dziś nie została do końca wyjaśniona. Brak konkretnych dowodów. Dwa procesy, które mimo skazania oskarżonej nie wyjaśniły w pełni zagadki. Ponownie przypominamy słynną sprawę Rity Gorgon oskarżonej o zamordowanie Lusi Zaremby. Prezentujemy autentyczne wspomnienia ojca zamordowanej, który przez chwilę sam był podejrzany o zabicie własnej córki. Henryk Zaremba w nowym świetle przedstawia wydarzenia znane z prasy i procesów, opisuje swoją historię oraz stosunki w domu – wszystko z perspektywy bezpośredniego uczestnika. Czy jego zdaniem Rita rzeczywiście zabiła, czy może zrobił to ktoś inny? Drugi tom z cyklu Unikaty/cykl kryminalny opisują zbrodnię w Brzuchowicach pod Lwowem.   źródło opisu: http://www.wydawnictwocm.pl/henryk-zaremba-spowied...(?) źródło okładki: http://www.wydawnictwocm.pl/henryk-zaremba-spowied...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788365499042
wydawnictwo:Wydawnictwo CM
data wydania:2016-05-01
liczba stron:244
język:polski
ocena:8.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!