Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okładka książki Świadomy seks; nie poradnik

Świadomy Seks; Nie-Poradnik

Alicja Baba

Świadomy seks, nazywany przez niektórych również tantrą, jest takim poziomem zbliżenia się do siebie ludzi, który przełamuje wszelkie bariery, uczy bliskości i intymności oraz wznosi na inne poziomy wspólnej i samo-świadomości. Dla kogo jest ta książka? Dla tych, którzy nie rozróżniają pomiędzy zbliżeniem, a medytacją. Dla tych, którzy głęboko w duszy wiedzą, że zbliżenie może być piękne, ale w realu nie zawsze to wychodzi. Dla tych, którzy myślą, że "jest z nimi coś nie tak" bo nie odczuwają obiecywanej przez kolorowe magazyny przyjemności. Seksualność jest najmocniejszą siłą drzemiącą w człowieku, czas tabu zmienić w normalność. W książce nie są rozwiązywane problemy seksualne: dlaczego komuś stanął albo i nie - z tym idziesz do dobrego seksuologa lub lekarza. Alicja Baba pisze o tym jak osiągnąć pewien rodzaj bliskości. To nie książka dla wszystkich.  

Szczegółowe informacje

isbn:9788394533601
kategoria:poradniki
wydawnictwo:Ad Rem
data wydania:2016-07-07
liczba stron:150
język:polski
ocena:10.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!