Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki sztuka umierania akt i

Sztuka umierania. Akt I

Konrad Szybka

Gdy zaprzedasz się wirtualnej rzeczywistości… …oddasz jej rodzinę, życie i przyszłość… …zamieszkasz z dala od ludzi, by nikt nigdy nie oderwał cię od monitora… …zapewnisz sobie stały dostęp do zasilania, sieci oraz suplementów zastępujących sen… Czy znajdziesz w sobie powód, by walczyć z tym, co zaatakuje twój dom… w rzeczywistości? Aleister Sheldler to samotny, już nie taki wpływowy jak dawniej milioner, który zostaje postawiony przed obliczem obłędu. Nie ma przy nim nikogo, kto mógłby posłużyć radą, czy przyszło mu się mierzyć z własną fikcją czy rzeczywistością, a tymczasem zło nawet bardziej, niż z chęcią prezentuje mu wszystkie zodiakalne oblicza.   źródło opisu: Konrad Szybka 2016 źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:9788394528904
kategoria:horror
data wydania:2016-07-11
liczba stron:212
język:polski
ocena:8.33

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!