Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okładka książki tatry w panoramach

Tatry w panoramach

Tadeusz Ogórek, Wanda Łomnicka-Dulak

Album poświęcony jest widokom panoramicznym Tatr z miejsc dostępnych szlakami turystycznymi zarówno z obszaru Polskich jak i Słowackich części górotworu. W każdej z panoram szczegółowo opisane są szczyty i doliny widoczne na zdjęciu, z podaną wysokością. Opisy elementów panoram znajdują się poza obrębem zdjęć, nie ingerując w zdjęcie. Dzięki temu album jest świetnym materiałem poznawczym i szkoleniowym dla wszystkich chcących poznać i zapamiętać widoki z poszczególnych szczytów i przełęczy. Książka zawiera 60 szczegółowo opisanych panoram - od Siwego Wierchu w Tatrach Zachodnich, aż po Szeroką Przełęcz w Tatrach Bielskich. Wśród nich są 33 panoramy dookólne - 360 stopni. Ponadto panoramy zawierają opisy dostępnych szlaków turystycznych tatrzańskich szczytów i przełęczy.   źródło opisu: okładka książki

Szczegółowe informacje

isbn:9788365346001
kategoria:albumy
data wydania:2016-04-01
liczba stron:144
język:polski
ocena:8.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!