Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki the awesome

The Awesome

Eva Darrows

Maggie Cunningham ma 17 lat i częściej próbuje usunąć ektoplazmę zza paznokci niż maluje rzęsy. Polowanie na potwory i usuwanie złośliwych duchów to interes dziedziczony w jej rodzinie niczym praktyka dentystyczna. Od awansu do pozwolenia na zapolowanie na najtrudniejszego przeciwnika - wampira dzieli ją tylko jedno: musi najpierw stracić dziewictwo, bo zapach niewinnych panienek ekscytuje potomków Drakuli tak dalece, że polowanie robi się zbyt niebezpieczne. Maggie staje przed wyzwaniem trudniejszym niż jakikolwiek dotychczas napotkany potwór - musi znaleźć sobie chłopaka i przeżyć swój "pierwszy raz".   źródło opisu: autorski źródło okładki: https://evadarrows.com

Szczegółowe informacje

isbn:9781781083246
wydawnictwo:Ravenstone Press
data wydania:2015-05-07
liczba stron:352
język:angielski
ocena:7.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!