Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki the obsidian chamber

The Obsidian Chamber

Douglas Preston, Lincoln Child

TRAGICZNE ZNIKNIĘCIE Po wstrząsającej, nieziemskiej konfrontacji na brzegach Exmouth w Massachussetts, agent specjalny A.X.L. Pendergast zostaje uznany za zmarłego. SZOKUJĄCY POWRÓT Chora ze smutku, podopieczna Pendergasta, Constance Green, zamyka się w swoich komnatach pod posiadłością rodzinną 891 Riverside Drive – będzie tylko cienistym niewolnikiem przeszłości. MIĘDZYNARODOWY POŚCIG Proctor, wieloletni ochroniarz Pendergasta, pobudzony do działania, goni porywacza Constance przez miasta, oceany, aż do nieznanych pustkowi. ALE W ŚWIECIE CZERNI I BIELI, NIC NIE JEST TAKIE JAK SIĘ WYDAJE. A kiedy Proctor odkrywa prawdę, przerażająca machina rozpoczyna bieg i wtedy może być już za późno…   źródło opisu: http://www.grandcentralpublishing.com źródło okładki: http://www.grandcentralpublishing.com

Szczegółowe informacje

isbn:9781455536917
data wydania:2016-10-18
liczba stron:416
język:angielski
ocena:8.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!