Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki ustawa o lasach komentarz wydanie 3 zaktualizowane

Ustawa o lasach. Komentarz. Wydanie 3 zaktualizowane

Wojciech Radecki

Ustawa z dnia 28 września 1991 roku o lasach była wielokrotnie nowelizowana; w ciągu kilkunastu lat obowiązywania doczekała się dwóch tekstów jednolitych i kolejnych nowelizacji. Publikacja jest trzecim wydaniem komentarza i zawiera wiele istotnych zmian w ustawie. Najistotniejszą jest nowe uregulowanie problematyki zalesień. Konsekwencje wynikające z kilku ważnych orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego stawiają też w nowym świetle wskazane w tych orzeczeniach instytucje prawa leśnego. W komentarzu uwzględniono stan prawny na dzień 1 stycznia 2008 roku.   źródło opisu: http://www.ksiegarnia.difin.pl/archiwum/19/ustawa-...(?) źródło okładki: http://www.ksiegarnia.difin.pl/archiwum/19/ustawa-...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788372518446
wydawnictwo:Difin
data wydania:2008-01-01
liczba stron:288
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!