Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zabili mnie we wtorek

Zabili mnie we wtorek

Piotr Wereśniak

Pewnie słyszałeś o takich jak ON. Młody, bardzo bogaty, ale nikt nie wie, skąd ma pieniądze. Jeździ drogim autem, nosi markowe ciuchy, ma zawsze przy sobie pudełeczko z białym proszkiem i cały woreczek kart SIM. Pewnego dnia dostanie kulę pod hipermarketem. Wtedy wszystko się skończy... Nie! Wtedy dopiero się zacznie! Jest jeszcze ONA. Ważniejsza niż wszystkie przekręty, mafie i tajne służby świata. Prawie zapomniał o jej istnieniu. ONI także. Amerykanie mają swoich Cobenów i Brownów. Mają swoje CIA, FBI, JFK i Bóg jeden wie co jeszcze. A my? WSI, "układ" i grupę zawsze trzymającą władzę lub czasopisma. Aha! I mamy jeszcze Piotra Wereśniaka   źródło opisu: wyd. źródło okładki: wyd.

Szczegółowe informacje

isbn:9788375150254
wydawnictwo:Otwarte
data wydania:2008-01-01
liczba stron:319
język:polski
ocena:6.2

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!