Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okładka książki zŁa pogoda

ZŁA POGODA

Beata Matuszewska

Shay urodziła się podczas drugiej pełni księżyca w miesiącu, przez co jej emocje wpływają na pogodę. Kiedy jest smutna – przychodzi mgła. Kiedy boi się – pada deszcz. Mieszka w lesie razem z mamą i babcią, w drewnianym domu, który nosi miano Złej Pogody. Mogłoby to wydawać się normalne, ale takie nie jest. Shay zakochuje się i jest kochana, to również wydaje się normalne, ale również normalne nie jest. Jej ukochany umiera, a ona wybiera się w podróż, by go odnaleźć. czarownice, magia, zaczarowany dom to zasłona za którą znajdziemy prawdziwy świat, którego jednak nie można opisać bez uciekania się do zaklęć i rytuałów. To książka prawdziwa, o bólu i cierpieniu, który są zbyt silne by móc je znieść „tu i teraz”. Zostają więc przeniesione do tajemniczego miasteczka i tajemniczego domu, włożone w serce młodej czarownicy, bo tylko czarownica posiadająca dostęp do magii może sobie z nimi poradzić. To książka o miłości silniejszej niż śmierć, miłości zakazanej, potępionej przez innych ludzi. Książka o nietolerancji, zawiści, małomiasteczkowej ciemnocie, ale też o wnoszeniu się ponad nietolerancję, zawiść i głupotę. Książka o wierności sobie i własnym ideałom, szacunku do samego siebie. Książka o wierze, nadziei i miłości napisana pięknym, obrazowym malarskim językiem, zaskakująca, wzruszająca. Jest urzekająca jako całość, ale może też być traktowana jako zbiór obrazów, bo czytając czujesz się jak w galerii: podoba ci się temat wystawy, ale też zachwycasz się poszczególnymi eksponatami. I wracasz do nich, odkrywasz na nowo, wzruszasz się i czekasz na więcej.   źródło opisu: http://www.astarot.com.pl/z%C5%82a-pogoda/ źródło okładki: http://www.astarot.com.pl/z%C5%82a-pogoda/

Szczegółowe informacje

isbn:9788373774193
wydawnictwo:Astarot
data wydania:2016-07-15
liczba stron:180
język:polski
ocena:8.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!