Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki 5 minut dla kregoslupa

5 minut dla kręgosłupa

Piotr Józefowski, Anna Żurowska, Anna Kołcz-Trzęsicka, Małgorzata Paprocka-Borowicz

Głównymi czynnikami powodującymi bóle kręgosłupa są: siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, nadwaga, niewłaściwe nawyki w czynnościach dnia codziennego, przeciążenia wynikające z pracy zawodowej oraz wady anatomiczne kręgosłupa. Poradnik został opracowany przez zespół specjalistów fizjoterapeutów z myślą o osobach, które na codzienną aktywność fizyczną nie mają zbyt wiele czasu. Przystępne opisy dolegliwości połączone z opisami ćwiczeń i instruktażowymi fotografiami zmobilizują do właściwej troski o swoje zdrowie.   źródło opisu: http://www.wydawnictwo-sbm.pl/ci2/index.php/book_c...(?) źródło okładki: http://www.wydawnictwo-sbm.pl/ci2/index.php/book_c...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788380590755
wydawnictwo:Wydawnictwo SBM
data wydania:2016-06-01
liczba stron:144
język:polski
ocena:8.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!