Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki architektura

Architektura

Eleanor Lynn Nesmith

To barwne kompendium wiedzy o architekturze żywo, obrazowo, kompetentnie i dowcipnie wyjaśnia, jak i kiedy pojawiały się najistotniejsze dzieła sławnych projektantów i inżynierów, oraz przybliża podstawowe zasady konstrukcji budynków. Czytelnik dowiaduje się, na czym polega związek między greckimi świątyniami i domem Thomasa Jeffersona, jakie techniczne rewelacje ukrywają rzymskie akwedukty oraz dlaczego Notre Dame jest najsławniejszą katedrą na świecie. "Architektura" omawia najważniejsze projekty stworzone w poszczególnych okresach historii, prezentuje najciekawsze techniki budowlane. Książka zawiera bardzo dużo fotografii i rysunków, a przystępny język i zróżnicowane formy prezentacji materiału sprawiają, że jest to naprawdę przyjemna i pożyteczna lektura.   źródło opisu: Dom Wydawniczy REBIS, 2000 źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:8371205902
wydawnictwo:Rebis
data wydania:2000-01-01
liczba stron:240
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!