Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki dziela zebrane tom 4

Dzieła zebrane, tom 4

Tymoteusz Karpowicz

W czwartym tomie Dzieł zebranych Tymoteusza Karpowicza, dopełniającym poetycką spuściznę jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy ubiegłego wieku, znajdują się nieznane wiersze z lat 1970-2005 zachowane w rękopisach i maszynopisach. Nieliczne z nich były publikowane w prasie za życia autora bądź ogłoszone wcześniej przez wydawcę Dzieł zebranych. Do książki dołączony jest audiobook, na którym Karpowicz recytuje swoje wiersze z tomu Odwrócone światło.   źródło opisu: http://www.poezjem.pl/tytul/434/Dziela-zebrane-tom-4/1/ źródło okładki: http://www.poezjem.pl/tytul/434/Dziela-zebrane-tom-4/1/

Szczegółowe informacje

isbn:9788363129576
kategoria:poezja
data wydania:2013-12-12
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!