Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki dzis jest dzien panski

Dziś jest dzień Pański

Wilfrid Stinissen OCD

365 tekstów zaczerpniętych z homilii i konferencji Wilfrida Stinissena OCD prowadzonych w latach 1969-1993 to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną żyć w intymnej relacji z Bogiem. Krótkie czytania stanowiące inspirację na każdy dzień, przynoszą wyciszenie i wewnętrzną harmonię duchową. „Wszystko, co było, twój grzech, smutek, ból spoczywa w objęciach Ojca. Nie musisz się niczym niepokoić. Możesz bezpiecznie wchodzić w możliwości, które otwiera przed tobą to, co nowe.” Wilfrid Stinissen OCD   źródło opisu: https://www.wdrodze.pl/opis,179,Dzis_jest_dzien_Panski.html źródło okładki: https://www.wdrodze.pl/opis,179,Dzis_jest_dzien_Panski.html

Szczegółowe informacje

isbn:8070332986
kategoria:religia
wydawnictwo:W drodze
data wydania:1998-01-01
liczba stron:412
język:polski
ocena:6.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!