Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki historie zakrapiane piwem 1 trupie chaty

Historie zakrapiane piwem #1 - Trupie chaty

Krzysztof Brynecki

Komiks oparty na historii bohaterów pojawiających się od jakiegoś czasu na etykietach Browar Dukla. Na górze Cergowej, tej, co się tak majestatycznie wznosi ponad Duklą, stało kiedyś miasto, bo miasta drzewiej, bywało, właśnie na skałach budowano. Domy w nim były murowane z kamienia i kamiennymi murami było obwiedzione. Ludzie żyli w nim dostatnio, wręcz w zbytku i chyba na swój sposób szczęśliwie, aż pewnego dnia miasto zapadło się pod ziemię i pewnie jest tam do dzisiaj. I wiecie, co po nim zostało - tylko drzwi, porządne, dębowe, żelazem okute. Wstawiono je potem do kościoła w Jasionce. Miasto to powstało bardzo dawno, więcej niż tysiąc lat temu, przeto jego mieszkańcy żyli w pogaństwie, bo jeszcze wtedy żadna wiara prawdziwa tu nie dotarła. Bezeceństwom różnym się oddawali, że i w Sodomie, i Gomorze nie było swego czasu gorzej. I wtedy to do miasta zawitali obcy przybysze...   źródło opisu: Browar Dukla, 2015 źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/

Szczegółowe informacje

isbn:9788394335601
kategoria:komiksy
data wydania:2015-10-01
liczba stron:40
język:polski
ocena:8.5

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!