Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki nagrody darwina ewolucja w dzialaniu

Nagrody Darwina. Ewolucja w działaniu

Wendy Northcutt

Książka Wendy Northcutt Nagrody Darwina. Ewolucja na żywo zrodziła się ze strony internetowej Uniwersytetu Stanforda, gromadzącej ze wszech miar wiarygodne opowieści o przypadkach skrajnej głupoty. Kolekcja anegdot nadsyłanych przez internautów urosła tak szybko, że wkrótce ich porządkowanie i udostępnianie szerokiej publiczności stało się głównym zajęciem autorki.Nagrody Darwina unieśmiertelniają osoby, które wskutek swego porażającego braku przystosowania do życia wśród ludzi obdarzonych zdrowym rozsądkiem okazali się ślepymi zaułkami ewolucji homo sapiens. Roztargniony terrorysta otwierający wysłaną przez siebie samego kopertę z ładunkiem wybuchowym, zwróconą mu przez pocztę z powodu błędu w adresie, złodziej kradnący druty elektryczne pod napięciem, oszczędny kierowca sprawdzający przy otwartej zapalniczce, czy zostało mu jeszcze trochę benzyny w baku ? oto kilku opisanych w zabawnej książce Wendy Northcutt laureatów szeroko cenionej nagrody.Na podstawie książki powstał film fabularny w reżyserii Finna Taylora, z Josephem Fiennesem i Winoną Ryder w rolach głównych.Jeśli działa ewolucja, to dlaczego jest tylu idiotów? (Playboy) tak brzmi podstawowe pytanie tej książki.   źródło opisu: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/5980/nagrody-darwin...(?) źródło okładki: http://www.matras.pl/media/catalog/product/n/a/nag...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788328008212
wydawnictwo:W.A.B.
data wydania:2014-01-01
liczba stron:325
język:polski
ocena:6.14

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!