Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okładka książki opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra

Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra

Navis Nord

"Opowieści przewrotne po drugiej stronie lustra" to: żarty, powiastki filozoficzne, bajki, opowiadania i pieśni miłosne. Sprawdź, na ile są przewrotne i co to znaczy, że są po drugiej stronie lustra. A po której stronie lustra Ty mieszkasz, z której strony można się Ciebie spodziewać i jaką pieśń miłosną śpiewasz? Książkę otwiera rozdział o Płomiennej Miłości, opowiadający o wielkim i prowadzącym do spełnienia celu, jakim dla wielu jest Miłość. Aby kochać, musimy przekroczyć zewnętrzne i wewnętrzne przeszkody, na które wskazują teksty w rozdziale "Świat". W dalszej drodze lepiej nie zgubić się w labiryntach umysłu i wyobraźni. Rozpoczynając odwieczną podróż (rozdział "Wstęp do dalekiej podroży"), możemy spotkać po drodze diabły i anioły. Jeżeli dotrzemy do końca, możemy ostatecznie usłyszeć i odpowiedzieć na zaproszenie do Miłości.   źródło opisu: http://stationnord.pl/materialy/publikacje-do-naby...(?) źródło okładki: http://stationnord.pl/materialy/publikacje-do-naby...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788393964970
wydawnictwo:Antares
data wydania:2016-06-28
liczba stron:82
język:polski
ocena:10.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!