Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki niezbednik inteligenta nr 8 2011

Niezbędnik inteligenta, nr 8/2011

Redakcja tygodnika Polityka

W Niezbędniku wspominamy epokowe wynalazki, zwykle niedoceniane przez współczesnych, które często rodzą się dzięki marzeniom i inspirują kolejne pokolenia badaczy. Żyjemy w czasach, gdy wiele z tych marzeń właśnie się urzeczywistnia. Człowiek tworzy maszyny obdarzone coraz większą inteligencją i żywe organizmy, jakie nigdy nie istniały. Buduje domy naszpikowane elektroniką, która spełnia jego życzenia, i „idealne do życia” miasta. Projektuje najwymyślniejsze przedmioty i wytwarza je za pomocą osobistego fabrykatora. Szykuje się do kosmicznej turystyki.   źródło opisu: http://www.polityka.pl/opolityce/1517742,1,niezbed...(?) źródło okładki: http://static.polityka.pl/_resource/res/path/8f/29...»

Szczegółowe informacje

isbn:17300525
kategoria:czasopisma
wydawnictwo:Polityka
data wydania:2011-01-01
liczba stron:124
język:polski
ocena:7.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!