Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki nowy rozszerzony wykaz kuracji zalecanych przez konsultacyjny zespol medyczny andean medicine centre

Nowy rozszerzony wykaz kuracji zalecanych przez konsultacyjny zespół medyczny Andean Medicine Centre

Manuel Fernández Ibarguen

Drodzy Państwo, przed Wami nowy, rozszerzony wykaz kuracji Andean Medicine Centre w Londynie. Został on opracowany przez jednego z czołowych fitoterapeutów peruwiańskich: przewodniczącego Centro de Investigacion de Medicina Tradicional (Centrum Badawczego Medycyny Naturalnej) profesora Manuela Fernandcza Ibarguena, który od lat przyjaźni się i współpracuje z ojcem Szeligą. Pragniemy Państwa zapewnić, że proponowane przez niego kuracje nie różnią się diametralnie od stosowanych do tej pory przez Andean Medicine Centre. Nasz zespół konsultacyjny wcześniejsze kuracje opracował przecież także w oparciu o wiedzę nabyła od ojca Edmunda Szeligi w czasie jego pobytu w Ojczyźnie. Później zaś pogłębiał ją podczas kursów medycznych, jakie jego członkowie ukończyli u źródeł - w Peru.   źródło opisu: Tower Press, 2000 źródło okładki: Autorskie

Szczegółowe informacje

isbn:8387342262
wydawnictwo:Tower Press
data wydania:2000-01-01
liczba stron:112
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!