Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki pol wieku w gorach

Pół wieku w górach

Andrzej Wielocha

Kronika Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie obejmująca lata 1957-2007. Zawiera ponad czterdzieści rozdziałów, z których ogromna większość dotyczy Karpat, a szczególnie Bieszczadów i Beskidu Niskiego. "Na 320 stronach możecie poznać historię naszego niezwykłego Koła, dowiedzieć się dlaczego fenomen oparty na pracy społecznej trwa do dziś, poznać miejsca, w które docieraliśmy w ciągu ostatniego półwiecza, ludzi, którzy tworzyli warszawskie SKPB. To po prostu kawał historii i kawał naszego życia. Kronika przygotowana pod redakcją Andrzeja Wielochy zawiera kilkaset zdjęć kolorowych i czarno-białych dokumentujących działalność SKPB."   źródło okładki: http://www.skpb.waw.pl/o-nas/wydawnictwa-skpb/publ...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788385141198
kategoria:historia
data wydania:2007-01-01
liczba stron:320
język:polski
ocena:6.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!