Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki rozmowa z klientem

Rozmowa z klientem

Judi James

W dobie trudnego rynku umiejętność przekonywającej komunikacji staje się podstawą sukcesu handlowego firmy. Dobra obsługa klienta to dziś osobna dziedzina wiedzy, wykraczająca daleko poza slogany w rodzaju: "Klient ma zawsze rację." Kolejne rozdziały książki poświęcone są następującym zagadnieniom: Jak prawidłowo ocenić klienta - kim jest i jakie są jego potrzeby? Jakimi zasadami kierować się w obsłudze interesantów? Skąd się biorą "urodzone potwory", "cisi mordercy" i "wiecznie niezadowoleni" Jak panować nad sobą, zdobywając jednocześnie zaufanie trudnych klientów? Jak precyzyjnie przekazać to, co naprawdę myślisz, zachowując jednocześnie formy i unikając słów zapalnych, ględzenia oraz żargonu Jak radzić sobie z niewidocznymi interesantami, których trzeba obsłużyć przez telefon?   źródło opisu: http://www.petit.com.pl/index.php?main_page=produc...(?) źródło okładki: zdjęcie własne

Szczegółowe informacje

isbn:8385292454
kategoria:poradniki
wydawnictwo:Petit
data wydania:2003-01-01
liczba stron:96
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!