Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki tajna archeologia dawnej ameryki

Tajna archeologia dawnej Ameryki

Frank Joseph

Przemilczane przez oficjalną naukę tajemnice ostatnich 3000 lat historii Ameryki Stonehenge na Florydzie, rzymski posążek w New Jersey, złoto zapomnianego afrykańskiego królestwa w Illinois, egipski nóż w Kalifornii, wczesnochrześcijańska świątynia w Connecticut, prehistoryczny falochron u wybrzeży Bahamów, szkoccy żeglarze z epoki kamiennej odwiedzający Maine a to nieprawdopodobne fakty i znaleziska nie mieszczące się w oficjalnych ramach historii Ameryki. Kim byli budowniczowie bezimiennego prehistorycznego miasta w Górach Skalistycha Czy Wielki Kanion Kolorado kryje antyczne ruinya Kto skonstruował gigantyczny zbiornik wodny w Iowa na tysiąc lat przed pojawieniem się pierwszych białych osadnikówa Czy nasi starożytni przodkowie dysponowali statkami transatlantyckimi trzykrotnie większymi od flagowego okrętu Krzysztofa Kolumbaa Jakiego sekretu strzeże od ponad tysiąca lat aOlbrzym z Pustyni Kalifornijskiejaa Rozwiązanie wielu archeologicznych zagadek dawnej Ameryki może być zbyt karkołomne, by zaakceptowała je tradycyjna nauka. Tylko odkrywanie przez bezkompromisowych badaczy alternatywnej historii nowych, często zatajanych dowodów pozwala spojrzeć na przeszłość kontynentu północnoamerykańskiego w zupełnie inny sposób.   źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/historia/...(?) źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/historia/...»

Szczegółowe informacje

isbn:9788324132690
kategoria:historia
wydawnictwo:Amber
data wydania:2009-01-26
liczba stron:209
język:polski
ocena:6.38

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!