Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki ustawa o ochronie przyrody komentarz

Ustawa o ochronie przyrody. Komentarz

Wojciech Radecki

Przepisy ustawy o ochronie przyrody sytuuje autor na szerokim tle polskiego prawa konstytucyjnego, administracyjnego, cywilnego i karnego. W komentarzu został uwzględniony stan prawny zasadniczo na dzień 1 października 2005 r., jednakże autor wskazuje na przepisy, które już zostały ogłoszone, ale wejdą w życie w późniejszym terminie. Komentarz jest skierowany do wszystkich, którym losy przyrody ojczystej nie są obojętne, w szczególności zaś do organów i służb ochrony przyrody oraz działaczy ochrony przyrody. Komentarz zainteresuje także przedstawicieli zawodów prawniczych: sędziów, prokuratorów, adwokatów i policjantów.   źródło opisu: http://www.ksiegarnia.difin.pl/archiwum/19/ustawa-...(?) źródło okładki: http://www.ksiegarnia.difin.pl/archiwum/19/ustawa-...»

Szczegółowe informacje

isbn:8372516030
wydawnictwo:Difin
data wydania:2006-01-01
liczba stron:464
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!