Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki z bolem i miloscia o wspolczesnym czlowieku

Z bólem i miłością o współczesnym człowieku

Arseniusz Eznepidis

- Abba, powiedzcie nam coś. - Cóż wam powiem? - Co serce ojcu podpowiada. - Serce mówi mi, żebym wziął nóż, pokroił je na kawałki, rozdał ludziom, a potem umarł. Tymi słowami rozpoczyna się pierwszy tom cyklu "Słowa" Starca Paisjusza Hagioryty - prawosławnego, atoskiego mnicha, kanonizowanego decyzją Synodu Biskupów Ekumenicznego Patriarchatu w Konstantynopolu. Jego duchowe przemyślenia i porady skrupulatnie spisywały mniszki z monasteru św. Apostoła i Ewangelisty Jana Teologa w Suroti, co po śmierci starca zaowocowało wydaniem cyklu książek. Tom pierwszy obejmuje refleksje na temat współczesnej kultury, edukacji, kondycji kościoła prawosławnego oraz najbardziej rozpowszechnionych grzechów w dzisiejszych czasach.   źródło opisu: Opis autorski

Szczegółowe informacje

isbn:9788388325991
kategoria:religia
wydawnictwo:Bratczyk
data wydania:2010-01-01
liczba stron:352
język:polski
ocena:8.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!