Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki z zagadnien socjologii regionu

Z zagadnień socjologii regionu

Mieczysław Miazga

Zawartość pracy podzielona została na trzy części, z których pierwsza poświęcona jest zagadnieniom samego pojmowania i definiowania regionu. Składają się na nią cztery rozdziały, skupiające się kolejno na poszczególnych grupach zagadanień teoretycznych. W drugiej części omawiane są zagadnienia związane z ważnymi procesami zachodzącymi we współczesnym społeczeństwie. Trzecia część poświęcona jest zagadnieniom regionalnego zróżnicowania Polski   źródło opisu: http://www.naukowa.pl/Ksiazki/z-zagadnien-socjologii-regionu-374433 źródło okładki: http://www.naukowa.pl/Ksiazki/z-zagadnien-socjologii-regionu-374433

Szczegółowe informacje

isbn:9788360617212
data wydania:2010-01-01
liczba stron:156
język:polski
ocena:0.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!