Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zakleci

Zaklęci

Graham Masterton

Pewnego dnia Jack Reed odkrywa dużą, starą budowlę w gotyckim stylu i natychmiast postanawia przerobić ją na idylliczny, ekskluzywny klub wiejski. Ale pokryte płaskorzeźbami mury domostwa dają świadectwo przeszłości, daleko odbiegającej od idylli. Ponad sześćdziesiąt lat temu znaleźli tam schronienie groźni psychopaci - któregoś dnia wszyscy zniknęli w tajemniczy sposób i nigdy już ich nie odnaleziono. Okazuje się, że wskutek starożytnej magii zostali zaklęci w ścianach budynku. Jeśli spełniona zostanie ofiara - osiemset istnień ludzkich - szaleńcy odzyskają wolność. Przez USA przetacza się fala okropnych zbrodni... Jack musi powstrzymać "zaklętych". Stawką jest życie jego syna...   źródło opisu: okładka źródło okładki: zdjęcie własne

Szczegółowe informacje

isbn:8385855084
kategoria:horror
wydawnictwo:Prima
data wydania:1993-01-01
liczba stron:268
język:polski
ocena:6.77

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!