Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Okladka ksiazki zycie to podroz pamietniki z wypraw

Życie to podróż.Pamiętniki z wypraw

Dariusz Sańko

Ksiądz Dariusz Sańko od lat młodzieńczych dał się poznać jako miłośnik podróży. Fascynowały go wyprawy do różnych zakątków Polski jak i świata. W latach 90. przemierzył autostopem znaczną część Europy. Szczególnie upodobał sobie wyprawy kajakowe i wspinaczki górskie. Ta książka to efekt jego wypraw, dość ekstremalnych, kajakiem z przyjaciółmi - jego osobiste zapiski wydane już pośmiertnie. Opisanych jest dość szczegółowo, dzień po dniu, 10 jego wypadów, m.in. na Bajkał (1000 km w 18 dni), przez Archipelag Alandzki, spływ kajakowy jedną z najdłuższych rzek świata - Leną, wyprawa wspinaczkowa na największą górę Uralu - Narodnaja. Bardzo wiele zdjęć ilustrujących różne etapy podróży.  

Szczegółowe informacje

isbn:9788362071791
data wydania:2016-01-01
liczba stron:269
język:polski
ocena:8.0

Dostęp do plików ebook pdf i innych części strony jest dla zalogowanych użytkowników! Zaloguj się przez Facebooka lub zarejestruj się klasycznie sposób poprzez podanie swojego mail. Pamiętaj, aby podać poprawny adres e-mail!